Yaşam

Adının Barbie Oppenheimer Olduğunu Söyleyince Eğlenen Emekli Öğretmen Gülümsedi!

Barbie ve Oppenheimer filmleri vizyona girdikten sonra iki filmle ilgili haberler hiç gündemden düşmedi. Ancak bu haberin ortasında en ilginç gelişme emekli öğretim üyesi Barbie Oppenheimer’dan geldi. Detaylar içerikte!

Temmuz ayında bire bir gösterime giren Barbie ve Oppenheimer filmleriyle ilgili komik haberler her zaman gündemde yerini buluyor.

Ancak bunların en trajikomik olanı bu süreçte Barbara “Barbie” Oppenheimer isimli kadının başına gelenler…

ABD’nin Massachusetts eyaletinde yaşayan ve 5 torunu bulunan Boston Üniversitesi’nden emekli öğretim üyesi Barbara Oppenheimer, bu yılki “Barbenheimer” çılgınlığını oldukça hareketli geçirdi.

Slate ile yaptığı röportajda Oppenheimer, adını yüksek sesle söylediğinde birçok kişinin şaka yaptığını düşündüğünü açıkladı.

Emekli öğretim üyesi son tatilinde yaşadıklarını şöyle anlattı: ‘Barbie Oppenheimer!’ Söyledim. Adam, ‘Benimle dalga mı geçiyorsun?’ dedi. söz konusu.

Emekli öğretim üyesi ayrıca kocasının aslında J. Robert Oppenheimer’ın uzak akrabası olduğunu da açıkladı. Karısının babası, atom bombasının babasının üçüncü nesil kuzeni ve soyadı da buradan geliyor.

Uzun süredir birlikte olan çift, vizyona girdiği gün Oppenheimer filmini, iki hafta sonra ise Barbie filmini izlemişti. Bayan Oppenheimer, kocasının film boyunca “yüksek sesle güldüğünü” söyledi.

En çok hangi filmden hoşlandığı sorulduğunda Oppenheimer, en sevdiği filmden hangisi olduğunu “seçemediğini” söyledi. Emekli öğretim üyesi, “İkisini de izlediğim için mutluyum” dedi.

Bir medya kuruluşuna konuşan Oppenheimer şunları söyledi: “Gelecek hafta bir grup kadın arkadaşımla Barbie filmine gideceğim ve hepimiz pembe giyeceğiz. Barbenheimer tişörtümü giyeceğim.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu